Weekend za pół ceny 9-11 marca 2018

Weekend za pół ceny 9-11 marca 2018

Podczas pierwszego w tym roku "Weekendu za pół ceny" w województwie świętokrzyskim będzie można taniej zwiedzić kilkanaście atrakcji, a także w promocyjnej cenie przenocować i wypożyczyć samochód. Pogoda także będzie sprzyjać pierwszej w tym roku okazji do zwiedzania - ma być słonecznie, a temperatura według prognoz sięgnie kilkunastu stopni!

W pierwszej tegorocznej akcji pod hasłem "Polska zobacz więcej" o połowę taniej będzie można zwiedzićć między innymi Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie, centra nauki w Kielcach i Podzamczu koło Chęcin, park miniatur w Krajnie, Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach, skansen w Tokarni, Dworek Laszczyków w Kielcach, zabytkową zagrodę Czernikieiwczów w Bodzentynie, Muzeum Porcelany w Ćmielowie, zamek w Chęcinach, kopalnię w Krzemionkach, Osadę Średniowieczną w Hucie Szklanej i Manufakturę Słodyczy w Kielcach.

Tańsze noclegi znajdziecie w Busku-Zdroju, Solcu-Zdroju, Koćmierzowie koło Sandomierza, Nowych Kotlicach koło Sobkowa i Chrustach koło Zagnańska.

W akcji bierze też udział jedna z kieleckich wypożyczalni samochodów. Szczegółowe oferty znajdziecie na stronie internetowej akcji "Weekend za pół ceny".

2018-03-06 07:21:11

Spływy
kajakowe,
kajaki - Nida
Booking.com
Aktualności