Francja - czas na udane wakacje!

Francja - czas na udane wakacje!

Francja to duży kraj i co za tym idzie kraj oferujący mnóstwo możliwości spędzania urlopu. Coś dla siebie znajdą tutaj miłośnicy leniuchowania na plaży, aktywnego wypoczynku w górach, miejskiego gwaru, znawcy wina, wyśmienitej kuchni czy koneserzy sztuki. Aby poznać urok tych miejsc warto skorzystać z oferty wynajmu apartamentów we Francji i cieszyć się niezapomnianym urlopem.

Świadek niejednego romansu, stolica mody, raj dla miłośników kultury, sztuki i wyśmienitej kuchni - Paryż. Aby w pełni poznać jego urok najwygodniej jest zarezerwować apartament w Paryżu, wziąć przewodnik do ręki i ruszyć w miasto. Aby przemieszczać się z miejsca na miejsce najlepiej korzystać z transportu publicznego - jazda samochodem i znalezienie wolnego miejsca parkingowego to naprawdę duże wyzwanie.

Prawdziwe Eldorado dla miłośników plażowania, kąpieli i sportów wodnych. Różnorodny krajobraz, gwarancja przepięknej pogody, długie, piaszczyste plaże, mnóstwo knajpek z wyśmienitym jedzeniem - to powody, dla których co roku zjeżdża na Riwierę Francuską tysiące turystów. Czy warto? Trzeba przekonać się samemu. A jeśli tego lata wybór padnie właśnie na to miejsce, to warto zarezerwować apartament na Lazurowym Wybrzeżu i cieszyć się swobodą, przestrzenią i wygodą. Skaliste wybrzeża, maleńkie, urokliwe miasteczka i najlepsze naleśniki na świecie - to cechy charakterystyczne tego regionu Francji. Najświeższe owoce morza, dostępne 24 h godziny na dobę, pyszne galletes (maślane kruche ciasteczka) i lody z miasteczka Carnac, koncerty muzyki celtyckiej i przede wszystkim sympatyczni, uśmiechnięcie ludzie - to dlatego warto wynająć tutaj jakiś apartament wakacyjny i spędzić niebanalne wakacje w Bretanii.

Jak widać we Francji każdy znajdzie coś dla siebie. Bogata oferta domów i apartamentów wakacyjnych Interhome w tym kraju obejmuje oczywiście nie tylko te wymienione wyżej regiony. Apartamenty i domy na wakacje w Dolinie Loary, Langwedocji, Normandii i w wielu innych lokalizacjach znajdują się na stronie internetowej Interhome i są dostępne do rezerwacji online przez całą dobę. Szybko i wygodnie można zapewnić sobie i całej rodzinie lub grupie znajomych swobodne, komfortowe, oryginalne wakacje.

Francja to kraj tak różnorodny, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Miłośnicy leniuchowania na plaży odnajdą swoją przystań na plażach Lazurowego Wybrzeża lub Langwedocji, fani miejskiego gwaru skierują się w stronę stolicy, znawcy dobrej kuchni odkryją nowe smaki na przykład w północnych regionach tego kraju. Te wszystkie uroki Francji można poznać rezerwując dom lub apartament wakacyjny w dowolnie wybranej lokalizacji.

Tekst i zdjęcie: www.interhome.pl

2013-05-24 16:00:00

Spływy
kajakowe,
kajaki - Nida
Booking.com
Aktualności