"Podgórskie Zacisze" - nowe domki w Górach Świętokrzyskich - Podgórze koło Bodzentyna - komfortowe noclegi na weekend i wakacje, czynne przez cały rok
 o nas   domki   galeria zdjęć   atrakcje w okolicy   lokalizacja   cennik   kontakt Drogi Gościu,

Jeśli szukasz miejsca, w którym można wypocząć, ale się nie nudzić - zapraszamy Cię do Podgórza, pięknie położonej miejscowości w Górach Świętokrzyskich. Obejrzyj nasz regionalny skarb - krzemień pasiasty w muzeum w Świętej Katarzynie. Odetchnij krystalicznie czystym powietrzem na spacerze w Puszczy Jodłowej. Przejddź malowniczym szlakiem na Święty Krzyż i zejdź do podziemi klasztoru Misjonarzy Oblatów. Obejrzyj wspaniale zachowaną XIX-wieczną zagrodę Czernikiewiczów w Bodzentynie. Zwiedzając ruiny zamku biskupów krakowskich przenieś się myślami do bogato wyposażonych, czternastowiecznych wnętrz... Jesienią nazbieraj grzybów w naszych pięknych świętokrzyskich lasach. A zimą ciesz się urokami pobliskich stoków narciarskich.

W Podgórzu czeka na Ciebie naszych osiem nowych domków. Każdy jest ogrzewany, a dodatkowo w saloniku znajduje się kominek i zapas drewna. Ponadto na parterze jest w pełni wyposażony aneks kuchenny i łazienka. Na piętrze są dwie sypialnie. Teren jest ogrodzony, a samochód zaparkujesz przed domkiem. Latem spędzisz niezapomniane chwile przy ognisku. Spacerując poznasz urokliwą okolicę. Gotowa jest sala, w której będziesz mógł posilić się pysznymi, domowymi daniami a także posłuchać muzyki, posiedzieć przy kominku z filiżanką aromatycznej herbaty i poczytać książkę z naszej biblioteczki. A może zagramy w szachy lub po prostu porozmawiamy...?

Włożyliśmy w stworzenie tego miejsca nasze serca i dołożymy wszelkich starań, abyś naprawdę u nas wypoczął i dobrze się bawił.

Zapraszamy,
Aneta i Sylwester KołomańscyProjekt i wykonanie: Andrzej Paszkowski